Nasze wartości

Jacy nie jesteśmy?

01.
Nie bojcymy

By wypracować najlepsze rozwiązania, musimy się poznać. Nie płacisz nam za ładne obrazki, ale za pochytanie procesów sprzedażowych i marketingowych.

02.
Nie certolimy się

Wyrażamy nasze opinie wprost i proponujemy rozwiązania. Nie szukamy problemów, identyfikujemy bariery, dzięki czemu możemy się skupić na osiągnięciu zakładanego efektu.

03.
Nie pitolimy

Chcemy, by Twoi Klienci otrzymali jakościowy produkt, bo będzie chała. Otwarcie mówimy o tym, co wymaga poprawy i nie naciągamy na nieefektywne rozwiązania.

04.
Nie mitrężymy

Dotrzymujemy podjętych zobowiązań i terminów. Musimy coś dodawać?

Krok po kroku, krok po kroczku

Jak rozpocząć współpracę?

 • 01
  Konsultacje online

  Godzinna rozmowa, podczas której omówimy wyzwania stojące przed Twoim biznesem. Jeśli będziemy potrzebować dodatkowych informacji, zgłosimy się do CIebie z prośbą o ich udzielenie lub umówimy się na dodatkową rozmowę.

 • 02
  Plan działania

  Na bazie informacji, które otrzymamy, przygotujemy plan działań oraz zaproponujemy warunki współpracy, również te finansowe. Do tej pory wszystko jest za frajer.

 • 03
  Formalności

  Po zaakceptowaniu planu i warunków współpracy, dopinamy wszelkie formalności związane z projektem. Na tym etapie ustalimy też finalny harmonogram, zgodnie z którym będziemy realizować projekt.

 • 04
  Realizacja projektu

  Umówimy regularne statusy, podczas których my będziemy Cię informować o postępie prac a od Ciebie będziemy oczekiwać informacji zwrotnej. Im pełniejsze będą informacje, które od Ciebie otrzymujemy, tym większą wartość wyniesiesz ze zrealizowanego z nami projektu.

Opinie Klientów

Co o nas mówią?

"To co szczególnie cenię we współpracy z WAVEL to takie naprawdę indywidualne podejście. To jedna z niewielu firm, u których czujesz się po prostu dobrze zaopiekowany i dopieszczony jako klient. Zdarzało się, że nasza komunikacja była tak dynamiczna, że czułam, jakby byli częścią naszego wewnętrznego zespołu 🙂 Polecam tą współpracę z czystym sumieniem!"
Marta Jagosz
Marketing Manager, Talent Place
Nasi Klienci

Pracujemy dla:

Nasi Klienci

Pracowaliśmy także dla:

Jak pracujemy?

Tak działa WAVEL

Zdalny zespół

Jesteśmy cyfrowymi nomadami. Pracujemy w modelu hybrydowym od kilku lat. Naszym skromnym zdaniem, ta formuła się po prostu sprawdza. Oczywiście, nie odmówimy spotkania przy kuflu kawy.

Helicopter view

Wiemy, że by odnieść sukces, musimy spiąć w czasie działania wielu obszarów. Dlatego naszą współpracę rozpoczynamy od zapoznania się z procesami zachodzącymi w Twojej firmie i rekomendacji usprawnień.

Cotygodniowe statusy

Na co dzień korzystamy z narzędzi do wideokonferencji. Dzięki temu możemy porozmawiać twarzą w twarz. Przynajmniej raz w tygodniu spotykamy się na statusie, by porozmawiać o postępach w projekcie.

Open source & SaaS

Wykorzystujemy narzędzia open source oraz usługi działające w modelu SaaS. Dzięki temu obniżamy koszt wdrożenia i utrzymania infrastruktury oraz zapewnić dostęp do narzędzi 24/7, z dowolnego miejsca na świecie.

Blogowisko

Sprawdź, czym żyje branżunia